Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Fethiye'deyiz

helalvillam.com.tr ile ülkemizin cennet beldesi Fethiye ve çevresine yoğunlaşmış bir portföyle villa ve daire kiralama hizmeti veren butik bir işletmeyiz. Fethiye ve çevresinin eşsiz doğasında, her zevke hitap eden tatil evlerimiz özenle seçilerek sizlere sunulmaktadır. Rezervasyon aşamasından, tatil evinizde konaklamanıza kadar tatilinizin her aşamasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kiralık villada tatil için her türlü konuda bize ulaşabilir, hem helal tatil villaları konaklama seçenekleri hem de bölgemiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz

Bizi biraz daha yakından tanıdığınızda benzer tatil evi kiralama firmalarından farklı olduğumuzu anlayacaksınız. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha da başarılı olmak için çalışırsınız. Farklı olmanın, sadece firma tanıtım metinlerinde veya sloganlarında "Farklıyız..." diye söylemenin yeterli olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır turizm ve özellikle tatil evinde konaklama alanında hizmet veriyoruz.

Belki hiç bir kiralama firmasının yapmadığı kadar, tatil evlerini doğru pazarlama, tatil evinde konaklama ve misafir memnuniyeti gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları misafirlerimiz için kullanılabilir olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz. 

Bahane değil çözüm üretiyoruz

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı beğeniye sahip misafirlerimizin, rezervasyon talepleri ve tatil evinde konaklamalarını aynı anda yürütürken, bazı sorunlarla da karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıp misafirlerimizi en üst düzeyde memnun etmek için elimizden geleni yaparız. Bu yüzden de, bahaneler değil, en uygun çözümleri üretiriz. 

7 gün 24 saat misafir desteği

İnanıyoruz ki, misafir memnuniyeti 7/24 misafir hizmet desteği ile gerçekleşir. Biz öngörülen veya öngörülemeyen aksaklıklarda tatil evinde konaklayan misafirlerimize 7/24 hizmet sunarak, hizmet kalitemizi en üst noktaya çıkarmayı hedefliyoruz. 

helalvillam.com.tr size neler kazandırır?

. Zamandan kazanırsınız

. Güvenli kiralama yöntemi ile para kaybınız olmaz

. Evler hakkında gerçek, doğru ve güncel bilgiler alırsınız

. Tatilinize değer katarız

. Her hangi bir sorun yaşadığınızda her zaman muhatabınız vardır

. Evi kiraladığınız andan tatilinizin sonuna kadar hep yanınızdayız

. Yerel ve butik bir firma olarak kişiye özel hizmetler sunarız

. En büyük özelliğimiz ve farkımız "FETHİYELİ" olmamız ve Fethiye’de yaşamamızdır. Bize ihtiyaç duyduğunuzda size telefonunuz kadar yakınız!

WhatsApp Destek!Whatsapp
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
ÖzellikÖzellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz